Kampanie facebook

Social media Możliwość komentowania Kampanie facebook została wyłączona 50
3.00 avg. rating (67% score) - 1 vote

Dla małych firm, reklamowe kampanie Facebook mogą być logicznym miejscem do eksperymentowania z płatnymi reklamami bez udziału ryzykownych inwestycji wymagających dużo czasu i pieniędzy.
Gigant mediów społecznościowych oferuje łatwy sposób reklamy dla nawet najmniejszego przedsiębiorstwa. Co więcej, reklama jest odpowiednio ukierunkowana pod wybrany segment Klientów.
Kampanie marketingowe za pośrednictwem portalu Facebook są też znacznie łatwiejsze do monitorowania niż złożone kampanie w wyszukiwarkach typu pay-per-click. Jest tak dlatego, ponieważ prowadzenie kampanii reklamowej na Facebook-u jest równie łatwe co prowadzenie konta osobistego lub fanpage-a.
Co należy więc zrobić aby rozpocząć taką kampanię? Zaloguj się na Facebooku i przejdź do strony o nazwie Reklama, następnie kliknij Utwórz reklamę (znajduje się on w menu rozwijanym obok przycisku Strona domowa.

Reasumując, Facebook to potężne narzędzie marketingowe, z którego skorzystać mogą nawet mikro – przedsiębiorstwa i to praktycznie przy zerowym koszcie!

Polecamy także inne wpisy:

Author

Related Articles

Zenbox, windykacja polubowna, stoiska targowe, fotobudka

Search

Back to Top